Yeah, he's cute.. But he's MINE. Touch him and I'll kill you. - Sweet Lia ^^

18. november 2014 at 17:58 | Lia de Chance |  Myšlenky
Marně si můžeš nalhávat, že už ho/ jí nemiluješ..
Ale při každé zamilované písničce, citátu, který si přečteš.. Si zrovna vzpomeneš na něho/ ni.Nesnášim ten pocit, kdy vidim všechno černě. Fuj, já nenávidim pesimismus :D Ale.. Nenávidim sama sebe.
Teď jsme dostali ve škole úkol: Napsat úvahu o člověku. Přemýšlela jsem, co přesně napsat. Četla jsem úvahy jiných autorek, procházela jsem blogy..
,,Člověk je hnusné stvoření, které všechno níčí. Stydím se za lidstvo."


Člověk není dokonalý, pravda. Člověk níčí svět, níčí přírodu, to je taky pravda. Má světlou, ale i tmavou stránku. Nikdo není dokonalý, člověk není rozhodně výjimkou. Dejme to na chvíli stranou, podívejme se na dobrou stránku.
Co je lepší? Přátelství, anebo láska? Může být kluk s holkou kamarádi? Jak dlouho vydrží ten vztah s výhodama? Když se zamilujeme do kamaráda.. Je to zničující pocit. Více zničující je, když to neví, najde si lásku a teď se o tom s vámi baví. Neříkám, že jsem to zažila, jen tak si přemýšlím.
Láska je nejsladší, zničující, nejkrásnější, nejsmutnější, nejúžasnější, nejbolestivější cit, který nás kdy mohl potkat. Kdo z vás už zažil rozchod? A teď.. kdo z vás zažil ještě větší ránu, které se jinak nazývá zahýbání, podvedení? Moc si přeju opět mít to pohlazení, sladký polibek, úsměv atd. Zažívám, ale je to kamarád. Nejsem do něho zamilovaná. Sice mě obejme, dá mi pusu do vlasů, chytí mě za ruku, když někam jdeme spolu, ale když jsem se zeptala, co to dělá, řekl jen:
,,Copak? Nic to není. Nej, nej, nej kamarádi." *objetí*

Píšeme si. Píšeme si každý den, hlavně večer. Občas mi zavolá večer, když už chci jít spát. Řekne jen ,Ahoj.' a nastane trapné ticho. Potom jen ,Povídej něco..'. Bohužel.. Vidíme se málokdy. Říká, že to všechno je jen kamarádství, ale nepřijde mi, že to je čistě přátelský chat. Je o rok mladší, on a já.. Jsou tu takový protiklady a přeci jsme jenom jedna duše. On je ten, co má peníze, má úplně všechno na světě. Vilu, chatu, bazén sem, party tam.. A já? Taková myška? A ne, tím nechci litování. Ale zájmy? Tolik společných písniček, co posloucháme, co děláme rádi, to, čemu se říkají city. Stejné pochybnosti, ale co to je?
Když se cítím nejhůř, nevím, jak to pozná, ale pozná to a vždycky mě nějakým způsobem rozveselí a to i přes ten chat.

Nedávno za mnou přijel. Byli jsme ve městě, pak jsme odjížděli vlakem domů, protože nám ujel bus a nechtělo se nám x hodin čekat na další. Sedli jsme si vedle sebe, vytáhli sluchátka. Já měla jeho levý sluchátko a pravý svoje, tak to měl i on. Mixovali jsme spolu písničky. On pustil např. Skrillex a já pustila Habits (Tove Lo). Po pár minutách jsme najednou oba pustili Boom Clap (Charli XCX) a koukli na sebe. Usmáli jsme se na sebe, on to vypnul, sluchátka sundal a všechno skončilo.

Přestanu psát ty sladký věci. Jsem romantik, ale už mě nebaví psát o něčem, u čeho si nejsem jistá. Nechápu tyhle hádanky, nesnášim hádanky.
Chci se zeptat.. Znáte nějakou knížku, kde je lehce romantika? Hledám Jednou ano, dvakrát ne (Cylin Busby) ale.. Je nová, nemůžu jí nikde sehnat. Kupovat si ji nechci, vím, jak to dopadá :D
Ano, Lia začne asi číst :D Celkem novinka ^^ Slibuju, že už přestanu psát tyhle nesmysly, nasadím si ty mé růžové eňo ňuňo brejličky, dám sem jiný design. Přestanu se trápit. Děkuji vám za komentáře v předchozím článku.


Dáme soutěž. Kdo první uhádne, co je to za pohádku, získá ode mě neviditelnou čokoládu! :D


.....
Co naposledy ještě zmíním je fakt, že kluci s brýlema, jako je tahle fotka jsou neuvěřitelně sexy :D Některým holkám se brýle nelíbí, ale podle mě jsou hrozně roztomilý.. Tmavý vlasy, modrý (já raději hnědý :D) oči + tyto brýle.. Aaaaw, so kjůt :D Dylanovi to tu strašně moc sluší.
Už jsem říkala, že ten můj kamarád (který má na mě pořád nějaký kecy. No, jak si s ním píšu..) nosí tyhle čepice a nosí i kvůli mně (prej) brejle? Má tmavě modrý oči, tmavý vlasy? Ach, věk je jen číslo.. :D 16. a 17. holka.. To jde :D
Že o vzhled vůbec nejde? Kecy, kecy, ježek v kleci! :D Však.. Partner se musí líbit holce / partnerka klukovi. To musí a netvrďte mi opak. Jasně, záleží taky hodně na tom, co má v hlavě, ale i na vzhled se dívá.

Lia se svýma sladkýma kecama :D
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Jsi zamilovaná/ý?

Ano ^^ 33.3% (7)
Možná :) 38.1% (8)
Ne... 28.6% (6)

Comments

1 ~*~Janii~*~ | Web | 18. november 2014 at 20:40 | React

Já osobně kluky s brýlema nemusím :D Nelíbí se mi :(
Jinak článek má opět něco do sebe a souhlasím :)

2 Lia de Chance | Email | Web | 18. november 2014 at 20:43 | React

[1]: Každý to má jinak :D ale děkuju.

3 Tereza. | Web | 18. november 2014 at 21:21 | React

Kluci s brýlema..jak kterýmu klukovi brýle sluší,ale taky se mi líbí :D. Přesně tak,tmavý vlasy,raděj hnědé oči a tyhle brýle,taky se mi to tak líbi :D,akorát kluk,který se mně líbi má světlý vlasy,modrý oči a bez brýli :D. Takže přesnej opak toho,co mně se na klucích líbí.
Myslím si,že když nekdo řekne,že mu na vzhledu nezáleží,kecá. Podle mě se taky každý dívá na to,jak člověk vypadá.

4 Lia de Chance | Email | Web | 18. november 2014 at 21:47 | React

[3]: Snad ne teda blonďák.. Já jsem blondýna, nelíbí se mi blond :D Chci opak sebe :D Ale jo.. Brýle *highfive*
Co se týče vzhledu.. Víme, jak to je :)

5 Vall | Web | 19. november 2014 at 17:47 | React

Některým klukům, brýle vážně sluší, ale některým vůbec!
Obrázky jsou nádherné, krásně vybrané:-)
Boom Clap miluju :3
To musí být cute♥ Když jste mixovali písničky a poslouchali.
Taky jsem romantik! :D
Jednou ano, dvakrát ne - neznám :/
:D
Boží článek. Strašně hezky píšeš. ♥

6 Jituš♥ | Web | 20. november 2014 at 15:52 | React

Máš pravdu. Já sama mám spoustu chyb. Bohužel nevím, jak je mám napravit. Občas přemýšlím, jestli jsem vůbec k něčemu, rodiče na mě pořád nadávají. Nikdy se tohle nedělo, ale od té doby, co jsem nezvládla matematiku ve třeťáku, tak si na mě vylévají zlost a prudí mě. Ano prostě jsem to kvůli nemoci nezvládla, jenže oni to nedokážou pochopit. Já a táta jsme pesimisté a vadí mi to. Oba přemýšlíme černě. Až na to, že já už se snažím to trošku krotit a ovládat ho. Tenhle problém mám s přítelem, on mi pořád tvrdí, jak mu je hrozně smutno, ale nevidím od něj žádnou snahu, tvrdí jak by si vzal život kvůli mě, že by to nevydržel apod. Když si voláme tak už ani nevím jestli jsme to my. Taky mlčíme.

7 Lia de Chance | Email | Web | 20. november 2014 at 16:45 | React

[6]: Jaj, to mi je hrozně moc líto. Přímo si mi teď dala nové téma, nový článek.
Je mi to tak líto. Neměj obavy, žij si tak, jak chceš ty. Nikdo ti nemůže říkat, abys běžela, když máš radši klidnou chůzi (přirovnání mi nikdy nešlo, ale snad chápeš). Přeju ti hodně štěstí, tvůj komentář.. Ach, vyrazilo mi to celkem dech. Já sama jsem zažila tolik zlýho, ale moje máma je moje máma a máme spolu ten nejlepší vztah. Přeju ti hodně síly, hodně štěstí.. Aby ti všechno vycházelo tak, jak chceš :)

8 silluety | Web | 20. november 2014 at 18:08 | React

Jojo.. to máš pravdu s těma kamarádama.. a i když to vezmeš z druhý stránky, že kluk chce tu kamarádku, ale ta kamarádka ho nechce a chce ho jenom jako kamaráda.. ještě zničující na obě strany :D ano zažila sem..
No :D jináč já jsem poloromantik :D jak kdy no :D ale spíš ne :D jináč ti asi teda nepomůžu no s tou knížkou :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement